KURUMSAL

Bağrıaçık Vinç Forklift Kiralama İşleri;

Bağrıaçık Vinç Forklift Kiralama İşleri;

Konya'da Vinç kiralama ve Forklift Kiralama konusunda 2000 yılından beri sektöründe yer edinmiş olduğumuz tecrübe, deneyim ve birikimi sonucunda hizmet kalitesini yükselterek en ekonomik, en hızlı ve en dürüst şekilde kaliteli hizmet vermeyi;

En ağır şartlarda dahi çalışmalarımız da karşılıklı hoşgörü ve güveni; öncelikle de müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.
Konya’nın ihtiyacı olan "Kiralık Vinç" ve "Kiralık Forklift" hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutup hizmetlerimiz 7 gün 24 saat ve bayram tatil demeden güvenle müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Dürüst ve güvenli bir hizmet vermek bizim için önemlidir. Eminiz ki; herkes birlikte iş yaptığı kişilerin özenli ve güler yüzlü olmasını ister.

Vizyon;

Şirketimizin etkinlik ve verimliliğini hem yerel hem de uluslararası pazarlarda artırmak...
Bağrıaçık Vinç Kiralama İşletmeciliği; Tanınmış bir şirket olarak önde gelen makine ve ekipmanların tedarikçisi olarak bilinmeyi sürdürmek, Konya'da Kiralık vinç, oto kurtarma ve çekici, forklift kiralama da sektöründe yüksek kalite ve geniş ürün yelpazesinden hizmet sunmaya devam etmek.

Misyon;

 • Müşteri memnuniyeti artırmak, Toplam Kalite Yönetiminin gereklerini yerine getirmek,
 • Sürekli gelişme, Sistemi verimlilik artışı doğrultusunda çalıştırarak maliyetleri düşürmek,Bir defada doğru iş yapmak,Sürekli eğitim,
 • Teknolojik gelişmeleri izleyip değerlendirerek bünyemize katmak, Global pazarlarda rekabet edebilmek için kaliteye dayalı çağdaş yönetim anlayışı ve ekip ruhu ile çalışmalarımızı sürdürmektir.
HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

01

OTO KURTARMA

Araç kurtarma hizmetleri.
02

BAKIM

Forklift Periyodik Bakımları.
03

VİNÇ

Kiralama hizmetleri.
04

FORKLİFT

Kiralama hizmetleri.
BİLGİ EDİNME

BİLGİ EDİNME

 • Vinç
  Ağır cisimleri kaldırmakta kullanılan bir makine. Bu makinenin en önemli kısmı elle, ya da vitesle verilen bir güçle hareket eden bir çark çemberidir. Bu çember dönerek üzerine sarılı bir ipi ya da kabloyu harekete geçirir. Vinç, ağır cisimleri sadece kaldırmakta değil, aynı zamanda bir yerden alıp başka bir yere nakletmekte de kullanılır. Çark çemberine ilâveten vinçler çok zaman genel olarak sabittir. Bununla beraber, bir kulaklı tekerlek de bulunur. Rıhtım boylarında raylar üzerinde hareket eden yarı hareketli vinçler olduğu gibi, büyük kamyonlara monte edilmiş seyyar vinçler de mevcuttur. Gemilerin güvertelerindeki vinçler ise ufak baharlı makinelerle veya elektrikli motorlarla çalışır.
 • Oto Kurtarma Nedir?
  Oto kurtarma güçlü vinç makinaları ile işlem yapılan ve yolda yardıma muhtaç araçların bir yerden başka bir yere taşınma işlemidir. Bu işlem daha çok vinç operatörleri tarafından gerçekleşir. Tabi bazı bölgelerde farklı taşıma araçları ve faliyetleri de uygulanmaktadır. Yol yardımına ihtiyacı olan kişi en yakın oto kurtarma ekibi ile irtibat kurar ve yardım ister. Daha sonrasında ise oto kurtarma ekibi en kısa sürede olay yerine gelir ve gerekli işlemleri gerçekleştirir. Bu işlem sırasında tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır. Araç yolda kaldığında veya herhangi bir kaza meydana geldiğinde ilk olarak kendi güvenliğinizi sağlanmalı, diğer araçların göreceği şekilde uyarı levhaları asılmalı veya dörtlüler aktif bir şekilde bırakılmalıdır. Bunu sebebi ise daha farklı kazaları önlemek ve diğer sürücülerin dikkat etmesini sağlamaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra sizler kaza sonucu kendinizde herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol ettikten sonra ambulans ve sağlık ekiplerine de haber vermeyi unutmayınız. Bizler ne olursa olsun bu tarz durumlarda direkt olarak sağlık kuruluşlarına durumu belirtmenizi öneriyoruz.
 • Forklift Periyodik Bakımları
  Operatörler ve yardımcılarının iş makinelerinde yapacakları bakım işlemleri aşağıdaki gibi sınıflandırılabilir. Kontrol: İş makinesi operatörünün makinesiyle işe başlamadan önce ya da iş bitiminde yapmış olduğu kontrolde gözle muayenesi ve şüphelendiği durumlarda elle yapmış olduğu kontrollerdir (makinenin genel durumunun değerlendirilmesi, gevşek cıvataların kontrolü ve sıkılması). Tamamlama: İş makinesi motorunda ve diğer elemanlarında kullanılan yağ, hidrolik ve su kontrolü ve eksikse tamamlanması işlemidir (motor yağı, hidrolik yağı, soğutma suyu, akümülatör sıvısı). Değiştirme: Makinelerde kullanılan bazı parçaların ve yardımcı sıvıların kullanma sürelerinin bitiminde yenisiyle değiştirilmesi işlemidir (motor yağı, filtreler, tekerlek lastiği vb.). Ayarlama: İş makinelerinde çalıştırma talimatı değerlerinin üstünde ya da altında bir durum söz konusu ise belirlenen değere ulaşabilmesi için yapılması gereken işlemlerdir. (Motor ayarları, vantilatör kayışının gerginlik ayarı, basınç ayarları, ekipman ayarları vb.) Kuru Yağlama (Şasi Yağlaması): Makine üreticisi ve işleticisi firmaların bakım talimatlarına göre makine üzerindeki gresörlüklerin, açıkta çalışan dişli, zincir, halat gibi parçaların gresle yağlanması işlemidir. Onarım: Operatörün bilgi ve öğrendikleri çerçevesinde makinesinin çalışmayan aksamlarını çalışır duruma getirmesi işlemidir.
 • Forklift ve Vinç
  Gerekli önemi taşıma ve vinç hizmetlerimizde güvenli ve kaliteli hizmet vererek bağrıaçık firması olmakla bir adım öndeyiz. Vinçlerimiz düzenli olarak makine mühendisleri tarafından denetlenmekte olup, tüm şartnamelere uygun bir faaliyet göstermektedir. 7 gün 24 saat vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Vinç kiralama hizmeti tüm yasal şartnamelere uygun bir şekilde verilmektedir. İletişim: 0535 672 9009 | 0542 545 2189 | 0332 248 7787 Konya Bağrıaçık Vinç, Ucuz Vinç Kiralama, Sepetli Platform Vinç Kiralama, Konyada Vinç Firmaları, Forklift Kiralama Hizmeti, Kiralık Vinçler Burada! Firmamız Konya merkezli olup, sektördeki en köklü firmalarından biridir. Çeşitli alanlarda ve sektörlerde de vinç kiralama hizmeti vermekteyiz.